Plac na prodaju Sremski Karlovci 1500m2, 571160
Šifra: #571160
Pregledano: 9
Kategorija: Plac
Cena
59.740 €
Kvadratura
1.500 ㎡
Više detalja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Nema slika za izabranu nekretninu
Opis Nekretnine
Prodaje se dobar plac na Banstolu, nedaleko od ruske crkve. Plac je pravilnog oblika, nalazi se u mirnom delu Banstola. Idealan je za vikendicu. Ono što ga posebno izdvaja je lep pogled na Dunav i prirodu u daljini.
Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
571160
Kvadratura
1500 m2
Cena
59.740 €
Prateći objekti
Put, Struja
Cena po m2
39,83 €
Sprat
0 / null
Pogledajte slične nekretnine